Resultater

Tripp Trapp finalen 2017, Dysjalandshallen utenfor Stavanger, 25.11.17

Klasse D, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Erle FunderudTrondhjems svømme- & livredningsklub139,10FB
2.Iiris RiekkiTrondhjems svømme- & livredningsklub121,05FB
3.Helene JohannssenStavanger Stupe Club104,60FB
4.Dina SirumStavanger Stupe Club78,6079%
5.Vilde AavikStavanger Stupe Club76,8077%

Klasse D, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Eskil Nygård FossBergen Stupeklubb155,75FB
2.Viktor SpanneRandabergstuperne140,50FB
3.Filip DøvikenKristiansand Stupeklubb111,7093%

Klasse B, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Safiya ElmraniStupklubben SPINN250,70AB
2.Maria Riise VinjeBaerum stupklubb190,65NB
3.Alice Rongved-DragesundBergen Stupeklubb187,90NB

Klasse B, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Amandus Aarreberg RannekleivRandabergstuperne204,90NB
2.Kasper Madsen SmistadBergen Stupeklubb201,40NB
3.Marko BorojevicBergen Stupeklubb131,2067%
4.Troy LameyBergen Stupeklubb119,8061%

Klasse C, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Pia Tveit SlettenBergen Stupeklubb235,00AC/3
2.Eira Tvedt EidsheimBergen Stupeklubb232,40AC/3
3.Tuva Tveit SlettenBergen Stupeklubb217,05LC/3
4.Eira TronerudRandabergstuperne198,85FS/3
5.Martine BlihovdeStavanger Stupe Club193,05LC/1
6.Erle NygjerdeBaerum stupklubb172,80FS/1
7.Eva AamlandKristiansand Stupeklubb170,85FS/3
8.Emily Hatteland KrogKlepp Svømme- og Stupeklubb157,70NC/3
9.Julie Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb155,50NC/3
10.Emilie RamstadTrondhjems svømme- & livredningsklub133,5591%
11.Bine Fredrikke EskildsenBergen Stupeklubb131,6590%
12.Ingeborg Tveit ErgaKlepp Svømme- og Stupeklubb84,5558%

Klasse C, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Isak BørslienBergen Stupeklubb269,55AC/3
2.Torleiv RikeKristiansand Stupeklubb224,75FS/3
3.Lasse JørgensenKristiansand Stupeklubb220,65FS/3
4.Silas HamranRandabergstuperne208,55FS/3
5.Fabian Aarreberg RannekleivRandabergstuperne176,55NC/3
6.Theo AateigenKristiansand Stupeklubb157,2092%
7.Filip SpanneRandabergstuperne149,7087%

Åpen, Damer, tårn

StuperLagResultat
1.Caroline KupkaBergen Stupeklubb246,55
2.Julie Synnøve ThorsenBergen Stupeklubb205,40
3.Anne Sofie Moe HolmBergen Stupeklubb194,75
4.Serina HaldorsenBergen Stupeklubb185,65
5.Amanda VestvikStupklubben SPINN170,05
6.Helene JogertBaerum stupklubb145,10
7.Alva LagestrandKlepp Svømme- og Stupeklubb133,35
8.Silje MagnusenBergen Stupeklubb131,80
9.Silje WelanderBergen Stupeklubb117,25
10.Tonje Monsen WelanderBergen Stupeklubb110,95
Amalie Marie KupkaBergen Stupeklubbstartet ikke

Åpen, Herrer, tårn

StuperLagResultat
1.Martin Nåden DyrstadStavanger Stupe Club255,95
2.Jonas Erik ThorsenBergen Stupeklubb254,85
3.Emil Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb216,60
4.Philip Fosseng SandveKristiansand Stupeklubb171,40
5.Magnus VignissonStavanger Stupe Club144,15

Synk 2, svikt, Synkron damer 1 meter

StuperLagResultat
1.Amalie Marie Kupka / Serina HaldorsenBergen Stupeklubb237,27
2.Caroline Kupka / Eira Tvedt EidsheimBergen Stupeklubb204,30
3.Julie Synnøve Thorsen / Anne Sofie Moe HolmBergen Stupeklubb189,09
4.Amanda Vestvik / Safiya ElmraniStupklubben SPINN177,60
5.Guro Trettenes / Julie RavnåsStavanger Stupe Club164,04
6.Silje Welander / Silje MagnusenBergen Stupeklubb148,11

Synk 2, svikt, Synkron herrer 1 meter

StuperLagResultat
1.Philip Fosseng Sandve / Emil Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb216,72
2.Magnus Vignisson / Martin Nåden DyrstadStavanger Stupe Club196,38

Klasse D, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Iiris RiekkiTrondhjems svømme- & livredningsklub98,30FB
2.Erle FunderudTrondhjems svømme- & livredningsklub79,2599%
3.Helene JohannssenStavanger Stupe Club79,1099%

Klasse D, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Filip DøvikenKristiansand Stupeklubb115,35FB
2.Viktor SpanneRandabergstuperne93,7594%

Klasse B, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Safiya ElmraniStupklubben SPINN312,25EB/3
2.Maria Riise VinjeBaerum stupklubb249,35FG/3
3.Alice Rongved-DragesundBergen Stupeklubb193,85NB/3

Klasse B, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Kasper Madsen SmistadBergen Stupeklubb262,00FG/1
2.Amandus Aarreberg RannekleivRandabergstuperne261,10FG/3
3.Troy LameyBergen Stupeklubb224,20NB/3
4.Marko BorojevicBergen Stupeklubb147,3568%

Klasse C, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Eira Tvedt EidsheimBergen Stupeklubb207,85AC
2.Pia Tveit SlettenBergen Stupeklubb197,40LC
3.Eva AamlandKristiansand Stupeklubb174,65LC
4.Eira TronerudRandabergstuperne174,30LC
5.Tuva Tveit SlettenBergen Stupeklubb165,05FS
6.Julie Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb152,70FS
7.Emilie RamstadTrondhjems svømme- & livredningsklub137,90NC

Klasse C, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Isak BørslienBergen Stupeklubb222,60LC
2.Torleiv RikeKristiansand Stupeklubb191,50FS
3.Lasse JørgensenKristiansand Stupeklubb181,15FS
4.Fabian Aarreberg RannekleivRandabergstuperne167,35NC
5.Silas HamranRandabergstuperne165,80NC
6.Filip SpanneRandabergstuperne151,10NC

Åpen, Damer, 3 meter, Åpen svikt damer

StuperLagResultat
1.Amalie Marie KupkaBergen Stupeklubb211,75
2.Leah Nikkeline TuxenBaerum stupklubb202,05
3.Caroline KupkaBergen Stupeklubb188,85
4.Julie Synnøve ThorsenBergen Stupeklubb187,75
5.Amanda VestvikStupklubben SPINN177,90
6.Guro TrettenesStavanger Stupe Club173,00
7.Serina HaldorsenBergen Stupeklubb171,35
8.Helene JogertBaerum stupklubb165,40
9.Anne Sofie Moe HolmBergen Stupeklubb151,15
10.Silje MagnusenBergen Stupeklubb123,05
11.Silje WelanderBergen Stupeklubb111,75
12.Tonje Monsen WelanderBergen Stupeklubb101,00

Åpen, Herrer, 3 meter, Åpen svikt herrer

StuperLagResultat
1.Martin Nåden DyrstadStavanger Stupe Club294,50
2.Jonas Erik ThorsenBergen Stupeklubb272,25
3.Eirik ValheimStavanger Stupe Club263,00
4.Emil Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb245,35
5.Philip Fosseng SandveKristiansand Stupeklubb227,90
6.Kjetil (kjøttdeig) Straum VestvikRandabergstuperne225,40
7.Karl Inge (Vasekopp) HarestadRandabergstuperne204,45
8.Kruella de KlerkRandabergstuperne175,35
9.Magnus VignissonStavanger Stupe Club162,05

Synk 2, svikt, Tripp Trapp Jenter

StuperLagResultat
1.Tuva Tveit Sletten / Pia Tveit SlettenBergen Stupeklubb181,68
2.Martine Blihovde / Emily Hatteland KrogStavanger Stupe Club/Klepp Svømme- og Stupeklubb166,23
3.Julie Ruenes Jacobsen / Eva AamlandKristiansand Stupeklubb154,86
4.Erle Funderud / Emilie RamstadTrondhjems svømme- & livredningsklub142,74

Synk 2, svikt, Svikt gutter

StuperLagResultat
1.Jonas Erik Thorsen / Kasper Madsen SmistadBergen Stupeklubb182,67
2.Eskil Nygård Foss / Isak BørslienBergen Stupeklubb181,77
3.Torleiv Rike / Filip DøvikenKristiansand Stupeklubb167,70
4.Lasse Jørgensen / Theo AateigenKristiansand Stupeklubb154,05
5.Marko Borojevic / Troy LameyBergen Stupeklubb137,91